Strony www, serwisy internetowe

W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać, że posiadanie profesjonalnie wykonanej strony internetowej jest niezbędne w strategi rozwoju firmy.

Strony internetowe projektowane przez nas cechują się:

  • gwarancją przejrzystości
  • wizerunkiem budzącym zaufanie
  • funkcjonalnym układ graficzny, wysoką estetyka
  • wysoka jakość projektowana i pracy połączona z zadowoleniem Klienta.

Do każdego zleconego nam zadania przystępujemy indywidualnie, nie proponując gotowych szablonowych rozwiązań.

Tworząc serwis, niezależnie czy ma byc to mała wizytówka firmy, strona prywatna czy duży serwis firmowy wychodzimy z założenia, że efekt naszej pracy będzie naszą wizytówką. Dlatego - na każdym kroku staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania Klienta jednocześnie proponując sprawdzone rozwiązania.

Optymalizacja pod kątem użyteczności

Projektując witryny dla Ciebie dążymy do tego, aby była ona w pełni przejrzysta dla użytkownika końcowego. Intuicyjna nawigacja, sprawna wyszukiwarka, przejrzysta grafika - to wszystko złożone w jedną spójną całość pomaga Twoim klintom w dotarciu do niezbędnych dla nich informacji.

System CMS

Dzięki wykorzystaniu autorskiego, w pełni użytecznego systemu zarządzania treścią możesz wybrać takie funkcjonalności strony, które rzeczywiście są Ci potrzebne. Dopasowując CMS indywidualnie, do Twoich potrzeb, damy Ci do dyspozycji narzędzie, przy pomocy którego będziesz w stanie sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, aktualizować niezbędne informacje, dodawać nowe zdjęcia i ważne wydarzenia z działalności Twojej firmy.

Wymagania dotyczące wyszukiwarek

Budując witrynę od samego początku w taki sposób, aby spełniała wymogi SEO ułatwiamy Ci późniejsze pozycjonowanie. W ten sposób szybciej znajdziesz się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania i wydasz mniej na przygotowanie witryny do potrzeb marketingu internetowego.

Responsywność strony - Responsive Web Design

Budując stronę w zgodzie ze standardami RWD gwarantujemy, że Twoja witryna będzie automatycznie dostosowywała się do wyświetlania na komputerach, smartfonach czy tabletach. Unikniesz konieczności budowy wielu wersji strony, oszczędzisz czas potrzebny na wdrażanie serwisu i zarządzanie treścią.