Sklepy internetowe

Chcesz zacząć sprzedawać? Sklepy internetowe, które projektujemy, pozwolą Tobie szybko i pewnie wystartować na rynku e-handlu, na którym nie ma miejsca na mizerną jakość.

Co oferuje nasz system?

Opcje strony produktu

Możliwość opisania produktu dokładnie (numer katalogowy, symbol, opis, zdjęcia, ceny), określania ich cech. Grupowanie cech w filtry, które możesz indywidualnie ustawiać dla każdego katalogu. Tworzenie promocji produktowych, wiązanie produktów w kolekcje. Tworzenie atrybutów dla produktów.

Zarządzanie zamówieniami

Edycja zamówień, zmiany stanów, wyszukiwarka, integracja z systemami zewnętrznymi.

Konta Klientów

Tworzenie grup klientów, odrębnych grup rabatowych (filtrowanie po wielu cechach), tworzenie kodów rabatowych.

Helpdesk - obsługa zgłoszeń

Zintegrowany z panelem sklepu system do zarządzania zgłoszeniami Klientów. W jednym miejscu - wiele skrzynek, wielu obsługujących. Wątkowanie wiadomości, tworzenie notatek.

CMS - zarządzanie treścią

Edycja stron informacyjnych (tekstowych) poprzez panel administracyjny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży IT zbudowaliśmy własny CMS, dzięki któremu możecie Państwo szybko i wygodnie aktualizować własną stronę www, wymieniać zdjęcia, dodawać aktualności czy zmieniać dane kontaktowe.

Dostosowujący się wygląd

Komputer, laptop, tablet czy komórka? Nie ważne z jakiego urządzenia korzystasz - Maretto dopasuje się wyglądem do urządzenia. Funkcjonalność ta nazywa się Responsive Web Design i zyskuje na popularności na zachodzie, u nas jeszcze mało stron oferuje taką możliwość. Zatem jesteśmy jednymi z pierwszych :)